24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

To dar nebuvo! „Iki“ steigia klientų valdybą ir ieško narių – nepraleiskite progos pasakyti savo nuomonę

Ar jau skaitėte?

Kam komentuoti anonimiškai, jeigu galima būti iš tiesų išgirstam ir už savo nuomonę dar gauti papildomų naudų? Originaliomis priemonėmis nuolat pirkėjų patirtį gerinantis prekybos tinklas „Iki“ imasi dar vienos naujovės – buria pirmąją Lietuvoje „Iki“ klientų valdybą. Prie jos kviečiami jungtis visi norintys būti permainų priešakyje – paraiškos anketą nuo pirmadienio jau galima pildyti internete.

- Reklama -

 „Ne visi pasirengę pokyčiams – iš tiesų yra žymiai lengviau kas mėnesį matuotis atrinktų prekių krepšeliais ir pasakoti anekdotus, kad pirkėjai taip esą laimi. Bet mes nuolat renkamės būti arčiau pačių klientų ir pažinti realius jų poreikius. Kai kiti sako, kad girdi savo pirkėjus, mes rodome – iš tikrųjų į juos ir įsiklausome. Mums svarbi kiekvieno nuomonė, tad visus kviečiame tapti išskirtinio projekto dalimi“, – sako Vaida Budrienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Kartu nuveiksime daugiau

„Iki“ klientų valdyba – tai 10 atrinktų „Iki“ klientų grupė, kuri bus kviečiama teikti atsiliepimus, įžvalgas ir rekomendacijas apie „Iki“ produktus bei paslaugas. Jų nuomonės bus naudingos siekiant dar labiau gerinti apsipirkimo patirtį „Iki“ klientams, suteikti naudingų pasiūlymų ir platų asortimentą. Tikslas – tobulėjimas.

„Iki“ klientų valdyba ne dažniau nei kas antrą mėnesį rinksis į gyvus susitikimus, o už savo dalyvavimą veikloje gaus papildomų naudų – „Iki“ dovanų kortelių net iki 200 Eur sumai.

Klientų valdybos nariai turės galimybę iš arčiau susipažinti su prekybos tinklo veikla ir pasidalinti savo grįžtamuoju ryšiu. Susitikimuose jiems bus pristatomi svarbiausi einamieji darbai ir kampanijos, nariai teiks atsiliepimus apie „Iki“ ateities planus ir aptars artimiausius pokyčius ar projektus.

„Iki“ taip pat kreipsis į „Iki“ klientų valdybos narius tam, kad jie pateiktų naujų idėjų ar atsiliepimų apie konkrečius produktus ir paslaugas bei užtikrintų, jog jos yra geriausias sprendimas visiems klientams.

- Reklama -

„Inovacijos, pokyčiai yra „Iki“ vizitinė kortelė. Mūsų atvestos naujienos jau tapusios rinkos standartu – nuo savitarnos kasų iki parduotuvėse kepamų kruasanų. Pirmieji ir vis dar vieninteliai pirkėjų patogumui įrengėme visą parą veikiančias autonomines parduotuves, stebinome pirkinius vežiojančiais autonominiais automobiliais. Kartelę naujovėms, apsipirkimo patogui kelsime ir toliau, o prie to prisidėti galės ir „Iki“ klientų valdybos nariai“, – sako V. Budrienė.

Kaip tapti „Iki“ klientų valdybos nariu?

Jau nuo pirmadienio „Iki“ pirkėjai gali kandidatuoti į klientų valdybą pildydami anketą internetiniame puslapyje www.iki.lt/klientu-valdyba. Ieškomi drąsūs ir originalūs žmonės, todėl atvirai dėstykite savo mintis. Kandidatuoti gali visi asmenys, sulaukę 18 metų.

„Visoje Lietuvoje „Iki“ parduotuvėse lankosi patys įvairiausi pirkėjai – skirtingo amžiaus, pomėgių, mitybos įpročių. Tad ir klientų valdybą norime suburti iš tokių žmonių. Laukiame ir studentų, ir senjorų, ir auginančių vaikus, ir vienišių, ir iš didmiesčių, ir mažų miestelių. Mums rūpi tiek visavalgių, tiek specialių poreikių turinčių (veganų, netoleruojančių glitimo ar laktozės ir pan.) nuomonė. Todėl nereikia svarstyti, ar esi tinkamas „Iki“ klientų valdybos nario pozicijai – atsakymas yra tikrai taip“, – sako „Iki“ komunikacijos vadovė.

Su atrinktais dalyviais bus susisiekta asmeniškai, o galutinė klientų valdyba bus suformuota ir darbą pradės 2024 m. balandžio 2 d. „Iki“ klientų valdyba renkama vieneriems metams.

„Labai gerbiame ir vertiname savo pirkėjus, todėl jokiems „Iki“ klientų valdybos narių sprendimams ir rekomendacijoms „Iki“ nedarys jokios įtakos, jie bus savarankiški. Vertiname nuoširdų grįžtamąjį ryšį ir tik išgirdę, ką iš tiesų mano mūsų klientai, galime pagerinti visų apsipirkimo „Iki“ patirtį. Klientų valdybos nariais bus kasdieniai pirkėjai, todėl jų atsiliepimai – tiek teigiami, tiek neigiami – tinklui yra vertingiausi. Visa šios valdybos paskirtis yra siekis užtikrinti, kad „Iki“ priimtų klientams naudingiausius sprendimus“, – pabrėžia V. Budrienė. 

Nieko nelaukite ir prisidėkite prie kuriamų pokyčių – kandidatuokite ir tapkite nariais: www.iki.lt/klientu-valdyba.

 Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Gudriausi sukčių metodai stebina: įkliūva net atsargiausi

Finansinių nusikaltėlių atakų aktyvumui nemažėjant, jų metodai tampa vis išradingesni ir sunkiai atpažįstami net patiems kritiškiausiems. Pasak „Citadele“ banko Baltijos šalių lėšų valdymo ir...

Vagysčių iš automobilių – vis mažiau, bet BMW, Volkswagen ir Lexus savininkai turėtų likti budrūs

Policijos statistika rodo, kad vagystės iš automobilių tampa vis retesnės – pernai jų Lietuvoje registruota trečdaliu mažiau nei 2018 m. ir net keturiskart mažiau...

Šiandien vietomis trumpas, nedidelis lietus, dulksna

Artimiausiomis dienomis ciklonai lems drėgnus, gana vėsius, kai kur ir vėjuotus orus.   Šiandien vietomis trumpas, nedidelis lietus, dulksna. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Rugsėjo 11...

Mados ekspertė: rūpestis gamta keičia ne tik mūsų drabužių spintą, bet ir procesus pramonėje

Greitosios mados pramonė, gaminanti pigius ir madingus drabužius, daro itin neigiamą poveikį aplinkai. Jungtinių Tautų aplinkos apsaugos programos duomenimis, ši pramonė yra atsakinga už...

Horoskopai rugsėjo 15 dienai

AVINASSunku pasakyti, kurion pusėn keliaujate šiandien, bet vienaip ar kitaip padėtis kontroliuojama. Geros naujienos jums gali būti blogos jūsų kaimynams, ir atvirkščiai. Atsargumo niekad nebus per daug, tad gerai žiūrėkite, kur statote koją. Sudoku Online:...

Klaipėdoje didinti rinkliavą už automobilių stovėjimą skatina ilgalaikiai tikslai

Artimiausiame posėdyje š. m. vasario 25 d. Klaipėdos miesto savivaldybės taryba spręs klausimą dėl vietinės rinkliavos už transporto priemonių parkavimą bei leidimus padidinimo. N24.lt - NAUJAS! Miesto tarybai svarstyti teikiamas sprendimo projektas, kuriuo siūloma pakeisti Vietinės...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS