16 C
Klaipėda
2024 / 06 / 24

R. Požėla: dingusi mergaitė prieš savo valią buvo laikoma garaže, pagrobėją sulaikė „Aras“

Ar jau skaitėte?

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla spaudos konferencijos metu patvirtino, kad devynmetė Agota rasta garaže, kuriame buvo laikoma prieš savo valią. Pasak jo, ten įvyko ir pagrobėjo sulaikymas, jį atliko „Aras“. Pareigūnai buvo informuoti, kad įtariamasis gali būti ginkluotas. Tačiau minėtasis ginklas rastas nebuvo.

- Reklama -

„Pats sulaikymas įvyko garažų masyve, 1,5 km nuo pagrobimo vietos. Sėkmę lėmė taikomų techninių priemonių suderinamumas. Įtariamasis asmuo ir mergaitė buvo rasti Technikos g. esančiame garaže, į kurį patekome panaudoję priverstinio patekimo priemones, sulaikymą atliko „Aro“ pareigūnai“, – spaudos konferencijoje sakė R. Požėla.

Pasak Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos, kol kas pagrobimo motyvai nėra aiškūs. Nuotraukos iš socialinių tinklų bei Josvydo Elinsko (ELTA).

„Prieš asmenį buvo panaudoti antrankiai, mergaitė buvo kartu. Tai nebuvo paprasta operacija, nes turėjome informaciją apie tai, kad asmuo gali būti ginkluotas. Mergaitė šiuo metu yra Kauno klinikose, ją apžiūri ekspertai. Devynmetė yra tėvų priežiūroje“, – pridūrė jis.

Kauno policijos vadovas Mindaugas Baršys teigė, kad garažas, kuriame buvo laikyta mergaitė buvo „šiek tiek pritaikytas“ įkaito laikymui.

Pasak R. Požėlos, kol kas pagrobimo motyvai nėra aiškūs. Anot jo, per trumpą laiką pareigūnams pavyko ištirti pakankamai kvalifikuotą nusikaltimą.

„Nusikaltimas buvo pakankamai kvalifikuotai įvykdytas. Aišku, visi asmenys nesitiki, kad jie bus sulaikyti, bet šioje vietoje kai kurie dalykai mus nustebino“, – nedetalizavo jis.

- Reklama -

Policijos vado teigimu, asmuo ne kartą yra baustas administracine tvarka.

„Neteistas asmuo, baustas ne vieną kartą administracine tvarka“, – konferencijos metu teigė R. Požėla.

Ar įvykio vietoje buvo rastas automobilis policija nekomentavo, tačiau teigė, kad mergaitė į automobilį buvo įsodinta Kauno Chemijos gatvės stotelėje.

„Nebuvo bandymų priešintis, bėgti ar žaloti mergaitės. Jis pakluso reikalavimams. (…) Mergaitė sveika gyva, šiek tiek sužalojimų galbūt yra. Šiuo metu ją apžiūri ekspertai. Ji guvi, kalba“, – patikino R. Požėla.

Policijos generalinis komisaras pažymėjo, kad turimais duomenimis, įtariamasis su pagrobtos mergaitės šeimos aplinka nebuvo susijęs.

ELTA primena, kad nuo sekmadienio ieškota Kaune dingusi devynmetė Agota buvo rasta. Tai antradienio vakarą patvirtino Kauno policija.

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla Eltai patvirtino, kad įtariamasis yra policijos komisariate, o mergaitė išvežta apžiūrai į Kauno klinikas.

2014 metais gimusi Agota iš namų, esančių Kaune, Trešnių take, išėjo sekmadienio vakarą. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) pareigūnai ir kitos institucijos nuo tos dienos vykdė jos paiešką.

Antradienį prie paieškų prisijungė ir daugiau kaip pusšimtis Viešojo saugumo tarnybos (VST) pareigūnų.

 

TOP naujienos

Horoskopai kovo 24 dienai

AVINASBūtų puiku, jei galėtumėt pasiimti šiandien laisvą dieną ir praleisti bent dalį jos vonioje ar baseine. Jums tikrai reikia pabūti vienam, ramiai įvertinti savo...

Artimiausią parą orų sąlygos išliks sudėtingos, ypač keliuose

Artimiausią parą orų sąlygos išliks sudėtingos, ypač keliuose. Sudoku Online: Žaisti sudoku internete Šiandien Lietuvoje daugelyje rajonų trumpi krituliai, daugiausia sniegas. Daug kur plikledis, pustys. Vakarinių...

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nuo pat ryto galite nekaip jaustis dėl sutrikusios sveikatos arba vienišumo. Derėtų patiems rodyti iniciatyvą, jei yra poreikis bendrauti. Ieškokite kontakto su giminaičiais,...

Šventiniai patiekalai šiemet – tokie pat sotūs, bet sveikesni

Daug įvairių patiekalų ir gausybė sotaus maisto gali tapti tikru Kalėdų išbandymu, nes organizmui tenka didelis papildomas krūvis. Tačiau atrodo, kad lietuviai vis dažniau...

Tyrimas: kalėdinėms dovanoms moterys skiria daugiau dėmesio nei vyrai

8 iš 10 šalies gyventojų jau yra suplanavę, ką dovanos artimiesiems artėjančių žiemos švenčių proga. Tiesa, vyrai dovanoms yra linkę išleisti mažiau bei renkasi jas trumpiau. Tuo metu moterys dovanų atrankai teikia žymiai daugiau...

Jūros šventei skirtoje monetoje – gintaro gabalėlis

Centrinis bankas į apyvartą išleidžia kolekcinę 5 eurų sidabro monetą, skirtą Jūros šventei (iš serijos „Lietuvių tradicinės šventės“). Monetos centre – gintaro gabalėlis, Baltijos jūros simbolis. Kartu išleidžiama ir analogiško dizaino (išskyrus gintarą) 1,50...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS