15 C
Klaipėda
2024 / 06 / 14

Nespėjote atlikti gero darbo prieš šventes? Prireiks taros ir poros mygtukų paspaudimo

Ar jau skaitėte?

Šių metų gruodį sukako penkeri metai „Lidl Lietuva“ projektui „Už saugią aplinką mūsų vaikams“, kurio metu pirkėjai gali grąžindami tarą skirti pinigus už depozitą vaikų dienos centrams visoje šalyje, o prekybos tinklas šią paramą padvigubina. Centrus valdančios organizacijos džiaugiasi, kad per šventes Lietuvos gyventojai tampa dar dosnesni, o „Lidl“ ragina nepraleisti progos atiduodant per žiemos šventes susikaupusią tarą atlikti gerą darbą paaukojant lėšų vaikams.

- Reklama -

Taromatais besinaudojantys prekybos tinklo lankytojai gali už depozitą gautą sumą paaukoti vaikų dienos centrams, ją prekybos tinklas padvigubina ir išdalija vaikų dienos centrus prižiūrinčioms organizacijoms – „Gelbėkit vaikus“, „Caritas“ bei Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Taromatas.

„Per penkerius projekto gyvavimo metus vaikų dienos centrus pasiekė jau daugiau nei 382 tūkst. eurų siekianti „Lidl“ prekybos tinklo ir pirkėjų parama. Šios lėšos padeda užtikrinti vaikams saugesnę vaikystę, o kalėdiniu laikotarpiu – pajusti šventinę nuotaiką. Esame dėkingi pirkėjams už jų dosnumą ir skatiname išnaudoti galimybę – juk per šventes dažniausiai mūsų namuose susikaupia nemažai taros, o gal dar ir yra, kas nespėjo prieš Kalėdas pasidalinti geru darbu, tad dabar puikus metas susikaupusios taros depozitą paaukoti ir paversti jį dar viena dovana tiems, kurios jiems labiausiai reikia“, – sako „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

Per šventes – didesnis gyventojų dosnumas

Aukoti ir dalintis tuo, kuo turi, su tais, kuriems to trūksta – tai gili krikščioniška tradicija, todėl kalėdiniu laikotarpiu žmonės yra linkę plačiau atverti savo širdis stokojantiems, sako „Caritas“ generalinė sekretorė Deimantė Bukeikaitė. Ji pažymi, kad per šventes padaugėja žmonių, norinčių dalintis savo laiku, žiniomis ir finansiniais ištekliais, tačiau parama reikalinga nuolat.

„Dėl to esame dėkingi už „Lidl“ projekto nuolatinę paramą mūsų globojamiems vaikų dienos centrams ir už supratimą, kad nė vienas vaikas pats nesirenka sudėtingų gyvenimo sąlygų. Taromatuose surinktos paramos dėka vien šiais metais galėjome atnaujinti trijų vaikų dienos centrų patalpas, padėti įveikti išaugusias šildymo kainas, kelti vaikų dienos centruose dirbančių specialistų kvalifikaciją ir užtikrinti kitus poreikius“, – sako D. Bukeikaitė.

Investicija į vaikų ateitį

„Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė teigia, kad „Lidl“ pirkėjų ir prekybos tinklo dėka jau penkerius metus organizacija jaučiasi ramiau, kad galės užtikrinti „Gelbėkite vaikus“ dienos centrų šešiuose Lietuvos miestuose nenutrūkstamą veiklą ir turės lėšų jų išlaikymui. O per šventes suaktyvėjęs gyventojų dosnumas leidžia daugiau investuoti į vaikų ugdymą ir kokybišką laisvalaikį bei padeda pasirūpinti prie dienos centrų prisijungusiais ukrainiečių vaikais.

- Reklama -

„Šventiniu laikotarpiu daugelis nevyriausybinių organizacijų, tarp jų ir „Gelbėkit vaikus“, sulaukia daugiau dėmesio ir paramos. Esame labai už ją dėkingi. Piniginė parama šiuo laikotarpiu virsta, tiesiogine šio žodžio prasme, investicija į vaikų ateitį – ją paskirstome ir visus kitus metus naudojame ten ir tada, kai labiausiai reikia. Sulaukę daugiau paramos per šventes, kitais metais galime ją skirti vaikų edukacijai, laisvalaikiui, išvykoms – tam, ko vaikams iš su sunkumais susiduriančių Lietuvos šeimų trūksta labiausiai ir kas juos labiausiai džiugina“, – sako R. Dičpetrienė.

Pasikeitė vaikų kasdienybė

Maltos ordino pagalbos tarnybos organizacinės plėtros ir programų vaikams ir jaunimui vadovas Gražvydas Pavalkis pasakoja, kad per penkerius metus vykstančią programą vaikų dienos centrų kasdienybė pasikeitė labai stipriai.

„Lidl“ pirkėjų ir prekybos centro dėka galėjome gerinti paslaugų kokybę, pasiūlyti vaikams daugiau veiklų, skirti lėšų jų edukacijai, ekskursijoms, stovykloms, kelionėms prie jūros. Be to, galėjome stiprinti darbuotojų psichologines kompetencijas, kurios yra labai svarbios, nes vaikų dienos centruose yra susiduriama su itin sudėtingais atvejais ir vaikais iš įvairių aplinkų. Taip pat galėjome pradėti vystyti naujas paslaugas, atnaujinti mūsų turimas patalpas. Vien iš gaunamų valstybinių lėšų tikrai negalėtume turėti gražių ir jaukių vaikų dienos centrų“, – pasakoja G. Pavalkis.

Prisidėti prie pagalbą vaikams teikiančių organizacijų gali kiekvienas prekybos tinklo „Lidl“ taromatais besinaudojantis žmogus, paspaudęs mygtuką „Aukoti“. Surinktą sumą „Lidl Lietuva“ padvigubina ir perveda vaikų dienos centrus koordinuojančioms organizacijoms Maltos ordino pagalbos tarnybai, „Gelbėkit vaikus“ ir Lietuvos „Caritui“.

Paaukoti vaikų dienos centrams galima visose 65-iose „Lidl“ prekybos tinklo parduotuvėse Lietuvoje, kurios veikia 26-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje, Vilkaviškyje, Druskininkuose, Rokiškyje, Kaišiadoryse ir Nemenčinėje.

Lina Skersytė
Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas
UAB „Lidl Lietuva“

TOP naujienos

Lietuvos startuoliai krizės neišsigando: vos spėja suktis

Pasaulį užklupusi COVID-19 pandemija paralyžiavo nemažą dalį verslų. Tačiau technologinės įmonės, kuriančios inovatyvius produktus, šią situaciją išnaudoja maksimaliai: Lietuvos startuolių kūrėjai teigia vos spėjantys...

Patarimai tėvams, kaip ugdyti vaikų finansinį raštingumą

Neretai finansų planavimas yra iššūkis net suaugusiems – Lietuvos banko inicijuota apklausa rodo, kad net 69 proc. respondentų vertina savo finansinio raštingumo lygį prastai....

Horoskopai sausio 20 dienai

AVINASJūsų sveikata šiandien gali būti nekokia. Jei norite kuo greičiau atgauti jėgas ir pasitikėjimą savimi, visų pirma turite nustoti jaudintis. Visa kam turėkite kantrybės...

Kaip išsirinkti ne tik skanią, bet ir maistingą duoną: eksperto patarimai

Duona yra kone neatskiriama lietuvių kasdienio maisto raciono dalis. Visgi, mitybos ekspertai sako, kad ir šiame visiems gerai pažįstamame produkte gali slypėti įvairūs priedai...

Surask 5 skirtumus tarp paveikslėlių

Laikas ruošti margučius. Kiškis ir meškinas, juos jau margina. Surask skirtumus tarp paveikslėlių. Tarp paveikslėlių yra 5 skirtumai. Nori pasitikrinti atsakymą spausk čia.

Lietuva švenčia Vasario 16-ąją: mini 106-ąsias valstybės atkūrimo metines

Penktadienį Lietuva mini 106-ąsias Lietuvos valstybės atkūrimo metines. Didžiuosiuose miestuose ir miesteliuose vyks Vasario 16-ajai skirti renginiai. Vilniuje šventinis minėjimas prasidės 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų pagerbimu Rasų kapinėse. Vėliau Lietuvos Respublikos prezidento...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS