24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

Ką pažadėjo, tą ir daro: prekybos tinklas „Iki“ pigina į sąrašą įtrauktas prekes

Ar jau skaitėte?

Naują pirkėjų pinigus taupančią iniciatyvą „Kerpame kainas“ pristatęs prekybos tinklas „Iki“ kaip tarė, taip ir daro: jei kiti prekybininkai sumažina į „Iki“ iniciatyvoje dalyvaujančių prekių sąrašą įtrauktų produktų reguliarią kainą, jau kitą dieną „Iki“ parduotuvėse šie produktai atpiginami – perkant „Iki“ kainuoja ne daugiau nei kituose prekybos tinkluose.

- Reklama -

„Kerpame kainas“ iniciatyvos esmė – „Iki“ įsipareigojimas nurodytomis sąlygomis užtikrinti kainą prekėms, kurios įeina į svarbiausiųjų krepšelį, skelbiamą iki.lt/kerpame-kainas.

Pažadas pirkėjams paprastas: analogiškų prekių kainos „Iki“ tinkle bus lygios arba mažesnės nei kitur. Kad tuo pasirūpintų, spalio 23-iąją pristačiusi naująjį įrankį, „Iki“ iškart pradėjo nuolat stebėti svarbiausių prekių reguliarias (ne akcines) kainas didžiausių prekybos tinklų (UAB „Maxima LT“, UAB „Lidl Lietuva“, UAB „Norfos mažmena“ bei UAB „Rimi Lietuva“) plačiausio asortimento parduotuvėse.

„Garsėjame tiek agresyvia kainodara, tiek drąsiomis naujovėmis. Naujausias mūsų komandos įsipareigojimas pirkėjams – iniciatyva „Kerpame kainas“ – yra dar vienas įrodymas, kad nuolatos dedame pastangas, kad būtume arčiau pirkėjų ir sudarytume jiems kuo palankesnes sąlygas kokybiškų produktų įsigyti išleidžiant mažiau“, – sako V. Budrienė.

Kaip stebimos kainos? Kainų stebėseną atlieka nepriklausoma trečioji šalis, IĮ „Tyrimų spektras“. Reguliarios (ne akcinės) į sąrašą įtrauktų prekių kainos tikrinamos nuo pirmadienio iki penktadienio kasdien iki 12.00 val. Jos fiksuojamos minėtų prekybos tinklų plačiausio asortimento parduotuvėse.

Kaip rasti „kerpamų“ prekių sąrašą? Jį rasite iki.lt/kerpame-kainas. Ir, žinoma, specialiu ženklu „Kerpame kainas“ pažymėtų prekių ieškokite „Iki“ parduotuvėse.

- Reklama -

Kodėl „kerpamų“ prekių sąrašas būtent toks? Į prekių sąrašą pateko prekės, kurios, „Iki“ nuomone, yra svarbiausios pirkėjams, ir jų kainos yra vienos žemiausių prekių kategorijose. Visas į sąrašą įtrauktas prekes galima įsigyti savitarnoje. Jame – platus asortimentas prekių, pradedant pagrindiniais produktais, tokiais kaip pienas ar jo gaminiai, duona, kruopos ir mėsos gaminiai, ir baigiant gyvūnų maistu bei esminėmis švaros prekėmis.

Ką reiškia analogiškos prekės? Analogiškos prekės yra tos prekės, kurių kokybė atitinka lyginamąją. Pavyzdžiui, to paties riebumo varškė lyginama su to paties riebumo, to paties svorio varške, svorio neatitikimą turinčios prekės lyginamos perskaičiuojant kainą už kilogramą/litrą, aukščiausios kokybės mėsos gaminiai lyginami su tokios pačios rūšies mėsos gaminiais, ir t.t.

Kaip greitai kainos pasikeis „Iki“ parduotuvėse, jei bus pastebėtos žemesnės kainos kitur? „Iki“ siekia, kad svarbiausių produktų kainos tinklo parduotuvėje būtų geriausios. Radę mažesnę kainą kitur – iki kitos darbo dienos 12 val. „Iki“ ją sumažins ir visose savo parduotuvėse (netaikoma „IKI Express“, „IKI Go“, „IKI 24/7“ parduotuvėse).

Kaip žinoti, kuriose parduotuvėse ir kada paskutinį kartą buvo tikrintos kainos? „Iki“ pastoviai atnaujins informaciją savo interneto puslapyje ir skelbs, kada paskutinis kainų stebėjimas buvo atliktas ir kokiose tiksliai parduotuvėse.

Ar pirkėjai gali pranešti apie pastebėtas mažesnes kainas? „Iki“ pažada – darbuojamasi iš peties, tačiau ir pirkėjai kviečiami prisidėti prie šios iniciatyvos. Jeigu kuriame nors iš minėtų kitų prekybos tinklų jie pastebi mažesnę analogiškos prekės iš sąrašo kainą negu „Iki“ parduotuvėje, jie raginami pranešti apie tai nemokama infolinija darbo dienomis ir savaitgaliais visą parą 8 800 11 454 arba el. paštu: info@iki.lt.

Informacija, kuriose parduotuvėse ir kada paskutinį kartą tai buvo padaryta, yra nuolat atnaujinama interneto svetainėje. Joje taip pat galima rasti daugiau informacijos ir visą iniciatyvoje dalyvaujančių prekių kategorijų sąrašą – iki.lt/kerpame-kainas.

Tai – ne vienintelė „Iki“ staigmena pirkėjams, padėsianti reikšmingai sumažinti savo išlaidas pirkiniams. Artėjant prekybos tinklo 31-am gimtadieniui, „Iki“ pirkėjams dovanos net 31 „magišką“ šaldytuvą su 3000 eurų vertės čekiais apsipirkimui „Iki“ parduotuvėse ir šūsnį nuolaidų visam pirkinių krepšeliui.

V .Budrienė primena, kad pasinaudoti visomis pinigus taupančiomis iniciatyvomis, geriausiais „Iki“ pasiūlymais ir dalyvauti lojalumo programos žaidimuose visai paprasta – taisyklės, akcijos, nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje „Iki“ programėlėje.

Vaida Budrienė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Horoskopai lapkričio 29 dienai

AVINASNebūkite egoistas, pagalvokite ir apie kitų gerovę. Galbūt šiandien prisiminkite kokį vienišą visų užmirštą giminaitį. Apskritai diena labai tinkama tvarkyti įvairiausius asmeninius ar šeimos...

Astrologinė prognozė balandžio 8-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandien būsite labai priklausomi nuo nuotaikų, savijautos. Galite nerimauti, ar su kokiu nors asmeniu arba reikalu susijusios jūsų iliuzijos yra pagrįstos. Neabejotinai prireiks...

Kraujuojančios dantenos: negydant galima prarasti dantis

Periodonto, arba dantenų, ligos yra plačiai paplitusios tarp suaugusiųjų visame pasaulyje, jos dažniausiai nesukelia skausmo ar kitų nemalonių simptomų. Visgi, Kauno Odontologijos klinikos gydytoja...

Nauja karjera – pilateso trenerių reikės vis daugiau

Pasyvus gyvenimo būdas, sėdimas darbas ir daug laiko prie ekranų – šios XXI a. tendencijos itin neigiamai veikia mūsų santykį su kūnu. Norint sumažinti...

Antradienio, gegužės 5 d. horoskopas

AVINAS Mielai iškeistumėt kasdienybės rutiną į porą sparnų. Jaučiatės pernelyg neramus, kad galėtumėt nustygti vietoje. Jei nerandate kompanionų, nedvejodamas leiskitės ieškoti nuotykių vienas. JAUTIS Pasaulis bus jums abejingas, bet būdamas pakankamai sumanus galite pasinaudoti tuo savo naudai....

Astrologinė prognozė balandžio 22-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Svarbiais klausimais nesivadovaukite emocijomis ir išgalvotomis fantazijomis, nes tokiu būdu tik suteiksite stiprybės konkurentams. Paisykite įstatymų, taisyklių bei instrukcijų. JAUTIS. Prieštaringų emocijų šiandien patirsite darbe. Tikriausiai paaiškės, kaip esate vertinami kolegų, darbdavio ar klientų....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS