17 C
Klaipėda
2024 / 07 / 14

„Iki“ lojalumo programėlė padės sutaupyti dar daugiau: nuo šiol „Iki“ „Taškotekoje“ – jau virš 100 svajonių prizų

Ar jau skaitėte?

Milžiniško populiarumo sulaukusi „Iki“ lojalumo programa neša vis daugiau naudos pirkėjams. Jos nariai realiai sutaupo kiekvieno apsipirkimo metu, o dalyvaudami iššūkiuose renka taškus, kuriuos gali iškeisti į nuolaidas ar vertingus prizus „Taškotekoje“. Nuo „Taškotekos“ pradžios jų „Iki“ išdalijo jau už daugiau nei 300 tūkst. Eur. Įsiklausius į pirkėjų pageidavimus, šių prizų „Iki“ lojalumo programoje jau atsirado dar daugiau ir įvairesnių – taškus bus galima iškeisti į daugiau nei 100 prizų. O taškų pelnyti visai paprasta – juolab, kad daug jų galima laimėti ir jau atidarytose „Iki“ Taupymo žaidynėse.

- Reklama -

„Nuolat ieškome būdų, kaip lojaliems mūsų pirkėjams suteikti vis daugiau privalumų. Mūsų pasiūlyta šviežia idėja rinkoje – galimybė už sukauptus taškus įsigyti vertingų partnerių prizų „Taškotekoje“ – bemat sulaukė didelio klientų susidomėjimo ir palankių įvertinimų. Pirkėjai aktyviai maino taškus į įvairius prizus neišleidžiant nė cento – pasiima nuo kino teatro bilietų iki paspirtukų ar televizorių. Taip pat išgirdome mūsų suburtos „Iki“ klientų valdybos pasiūlymą ir šių prizų asortimentą dar labiau išplėtėme, kad pateisintume kuo įvairesnius pirkėjų lūkesčius“, – sako Gintarė Kitovė, „Iki“ komunikacijos vadovė.

Dar daugiau svajonių prizų „Taškotekoje“

„Taškotekos“ prizai – tai dar vienas būdas sutaupyti buities, laisvalaikio, kitoms naudingoms prekėms, kuriuo pirkėjai intensyviai naudojasi. Nuo „Taškotekos“ starto „Iki“ lojalumo taškai iškeisti jau į beveik 13 tūkst. vnt. prizų.

Pirkėjų jau pamėgtų prizų sąrašą papildė ir tokios naujovės kaip ėjimo lazdos, kelioninės pagalvėlės, kavos aparatai, karšto oro gruzdintuvės ir kt. Išplėstas populiariausių buitinės technikos ir naujausių elektronikos prietaisų, grožio ir sveikatos prekių, dovanų kuponų laisvalaikiui, automobilio plovyklai, kino bilietų ir kitų aktualių kategorijų pasirinkimas.

Papildomai taškai dalijami ką tik pradėtose Taupymo žaidynėse

- Reklama -

„Iki“ lojalumo taškai – pirkėjų ypač geidžiami, todėl jie tapo ir vienu iš prizų „Iki“ ką tik pradėtose „Iki“ Taupymo žaidynėse. Užsiregistravus „Iki“ programėlėje arba www.iki.lt lojalumo paskyroje, pirkėjai kviečiami ir toliau taupyti kaskart apsiperkant, o burtų keliu išrinktus Taupymo čempionus „Iki“ dar ir apdovanos.

Finaliniai prizai – trys vertingi medaliai, kurie burtų keliu pirkėjams atiteks spalio mėnesį. Auksas – 1000 Eur, sidabras – 500 Eur, bronza – 300 Eur vertės „Iki“ dovanų kortelės. Be to, „Iki“ Taupymo čempionai gaus ir „Iki“ lojalumo taškų, kurių vertė lygi laimėtojo sutaupytai pinigų sumai kampanijos pabaigoje. Taigi, 3 pirkėjai laimės tiek, kiek jau bus sutaupę nuo liepos 1-osios.

Burtų keliu „Iki“ rinks ir savaitinių bei mėnesių etapų laimėtojus. Savaitinius prizus dalins net 100-ui pirkėjų: 50 laimėtojų gaus po 2000, o 40 laimėtojų – po 3000 „Iki“ lojalumo taškų. Dar 10 pirkėjų „Iki“ apdovanos dovanų kortelėmis, kurių vertė lygi laimėtojo nuo liepos 1 d. sutaupytai pinigų sumai savaitės pabaigoje.

Už „Iki“ taškus imkit ne tik prizus, bet ir nuolaidas ar bilietus be pralaimėjimo

Prizus pasiimti ar kitomis „Iki“ taškų naudomis pasinaudoti labai paprasta. Žaidimu grįsta „Iki“ lojalumo programa kurta taip, kad ja naudotis būtų itin lengva, įdomu, o svarbiausia – pirkėjai sulauktų būtent jiems vertingiausių pasiūlymų.

Vien apsiperkant „Iki“ parduotuvėje ir panaudojant „Iki“ kortelę ar programėlę automatiškai kaupiami taškai. Papildomai pirkėjai jų gauna dalyvaudami dienos, savaitės, mėnesio ir metų iššūkiuose bei kituose žaidimuose. Sukauptus taškus galima panaudoti net keturiais būdais.

„Išties daug pirkėjų aktyviai dalyvauja iššūkiuose ir taupo taškus dideliems prizams – „Taškotekoje“ juos galima iškeisti net į skrydį oro balionu ar išmanųjį telefoną. Kita dalis žmonių nori pigiau apsipirkti kas dieną ir noriai naudoja taškus kaip nuolaidą krepšeliui. Už juos galima gauti iki 99 proc. dydžio „Iki“ nuolaidą pirkinių sumai (1 taškas – 0,01 Eur nuolaida)“, – pasakoja „Iki“ komunikacijos vadovė.

Pirkėjai, kurie nelinkę taupyti taškų dideliam prizui, mėgsta rinktis specialaus žaidimo „Laimės taškai“ bilietus, kurie visi yra laimingi – galima laimėti papildomų taškų, nuolaidų prekėms ir pan. Taip pat nemažo populiarumo sulaukia galimybė įsigyti produktų vos už 1 centą. Užtikrinant prekių įvairovę, jų sąrašas atnaujinamas kiekvieną savaitę.

Nusprendus taškus skirti prizui, pirkėjui niekuo rūpintis daugiau nereikės – bilietai ar kuponai atkeliaus į el. pašto dėžutę bei „Iki“ mobiliosios programėlės skiltį „Kortelė ir kuponai“, o daiktai bus pristatyti nurodytu adresu.

Sukauptą „Iki“ taškų likutį pirkėjai gali pasitikrinti pirkimo kvite, „Iki“ mobiliojoje programėlėje, www.iki.lt lojalumo paskyroje ir savitarnos kasose.

G. Kitovė primena, kad geriausiais „Iki“ pasiūlymais pasinaudoti paprasta – naudingos akcijos, įvairios nuolaidos ir ypatingi pasiūlymai skelbiami leidiniuose „Iki“ parduotuvėse, interneto puslapyje www.iki.lt ir mobiliojoje programėlėje. Joje kiekvienas pirkėjas ras ir asmeninių pasiūlymų bei dalyvaudamas lojalumo programoje rinks taškus, kuriuos galės išmainyti į vertingus prizus ar nuolaidas.

Gintarė Kitovė
„Iki“ komunikacijos vadovė

TOP naujienos

Horoskopas lapkričio 23 dienai

AVINASJūs stebinate pats save. Jūsų darbo tempai neįtikėtini, o kiekvienas laimėjimas prideda dar jėgų. Pasistenkite nesikišti į svetimus reikalus ir nežinoti svetimų paslapčių. JAUTISNesivaikykite šiandien...

Nuo barzdaskučių iki savitarnos skalbyklų – sostinėje populiarėja vakarietiškos paslaugos

Pasivaikščiojus Vilniaus gatvėmis akys šiandien gali užkliūti ne tik už kavinių, restoranų ar parduotuvių iškabų, bet ir tokių vietų kaip išskirtinai vyrams skirtos kirpyklos,...

Horoskopai liepos 8 dienai

AVINASVis dar labai sunku atskirti asmeninius interesus nuo verslo reikalų. Nieko nelaimėsite bandydamas pergudrauti pats save. Pasistenkite sudėtingą problemą suformuluoti kuo paprastesniais žodžiais. Sapnų reikšmės JAUTISVisi...

Didžiųjų miestų rajonų savivaldybės pasigenda gyventojų

Lietuvos statistikos departamentas pradėjo skelbti išsamius Gyventojų ir būstų surašymo duomenis. Daugiausia klausimų kyla dėl gyventojų skaičiaus – kodėl jis nesutampa su savivaldybių pateikiamais...

Pasipuoškite namus Velykoms madingai: platų dekoracijų asortimentą rasite „Rimi“

Daugelis įpratome Velykoms puošti namus kuo spalvingiau: krepšelis įvairiaspalvių margučių, ryškios, raštuotos servetėlės, pastelinės dekoracijos – dažna pavasario šventės namų puošmena. Vis dėlto, dekoro specialistės Evelina Šilaikienė ir Monika Volkovienė pataria šiais metais atkreipti...

Horoskopai vasario 11 dienai

AVINASŠiandien būsite itin veržlus ir energingas. Būtent toks gyvenimo būdas jums yra artimas ir visada suteikia daug džiaugsmo. Kovokite ir nesileiskite į jokius kompromisus nei su savimi, nei su kitais. JAUTISApskritai jums tai nebūdinga, bet...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS