24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

Astrologinė prognozė vasario 17-ajai, šeštadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Nestokosite energijos ir užmojų. Būsite labai nepatenkinti, jeigu kas nors trukdys imtis to, ką suplanavote. Nemaloniai gali nuteikti ir patirtas nuostolis, netgi mažytė žala.

- Reklama -

JAUTIS. Susirūpinimą kels didelės išlaidos, nepavykusi avantiūra ar nuvylę pirkiniai. Augs politinės arba kūrybinės ambicijos, taip pat – nerimas, abejonės. Nepraleiskite progos pasikalbėti apie svarbius jums reikalus su įtakingu pažįstamu.

DVYNIAI. Šiandien jums labai norėsis dėmesio, meilės, įvertinimo. Kai kas gali pasiūlyti kelionę, pramogą, nuotykį. Gana neatsakingai galite prikrėsti neapgalvotų dalykų.

VĖŽYS. Šiandien bus labai sunku jums įtikti. Beveik kiekvienas pašnekovas erzins, todėl geriausia būtų rinktis vienatvę ir nelieti blogų emocijų kitiems žmonėms. Atpalaiduojamai veiks meditacijos, joga. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais.


Vasario 17-oji: vardadieniai


LIŪTAS. Iš kitų šiandien reikalausite daugiau dėmesio arba jūs būsite kažkam labai reikalingi. Galite pasireikšti draugų kompanijoje ar prieš publiką. Deja, nekokia bus nuotaika, jeigu tvyro įtampa namuose.

MERGELĖ. Aktyvi diena, ypač mėgstantiems diskutuoti, politikuoti. Galite atsidurti viešo dėmesio centre, tačiau nebūtinai dėl kokių nors nuopelnų ar populiarumo. Priežastis gali būti ir neigiamo pobūdžio.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Beveik visas jūsų dėmesys bus sutelktas į nuo rutinos nutolusius dalykus. Nauja pažintis gali tapti gyvenimiškai reikšminga, net jei ji kol kas yra tik virtuali. Pasisaugokite finansinių sukčių.

SKORPIONAS. Šiandien negailėsite savęs ir sukauptų santaupų, jeigu norite įgyvendinti užsibrėžtą tikslą, planą. Ar tai būtų sportas, ar ūkiniai darbai, vis tiek būsite linkę pervargti. Labiau saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Regis, šiandien jūsų nenudžiugins senyvų artimųjų ar sutuoktinio nusiskundimai, priekaištai. Dėl jų ar savo pašlijusios savijautos jums bus sunku įgyvendinti susiplanuotą dienotvarkę.

OŽIARAGIS. Daug laiko skirsite ūkiniams darbams, pageidaujamų daiktų paieškai. Neraminti gali sveikata. Nebūkite pernelyg kritiški artimo žmogaus, vaikų atžvilgiu.

VANDENIS. Kai kurie šiandieniniai kontaktai jus turėtų džiuginti. Pajusite, kad esate vertinami, laukiami. Galite tikėtis naudos per meną, parodas, pramogas. Nesistenkite perauklėti šeimos narių. Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

ŽUVYS. Ši diena turėtų būti rami, jeigu neketinate ieškoti šurmulio, nuotykių ar pan. Vidinei jūsų būsenai labai tiks įprasta aplinka, buitiški užsiėmimai, jaukus poilsis su knyga, mezginiu ir pan. 

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Tarša Klaipėdoje: reikalaujama užtikrinti kontrolę ir karantino metu

Klaipėdiečių namų palangės nusėtos galimai sveikatai kenksmingomis juodomis dulkėmis, o aplinkosaugos specialistai dėl valstybėje įvestų karantino ribojimų negali atlikti uosto įmonių patikrinimo. Dėl aplinkos...

Pensija tolsta iki 64 metų ir 8 mėnesių vyrams

2024 metais Lietuvoje ilgėja tiek senatvės pensijos amžius, tiek būtinasis stažas, kurį reikia sukaupti pensijai. Kaip nurodoma „Sodros“ tinklapyje, 2024 metais į senatvės pensiją galės...

Pareigūnai kontroliuos vairuotojų blaivumą ir užtikrins viešąją tvarką

Prevencinės eismo dalyvių kontrolės priemones kovo pabaigoje ir balandžio pradžioje, per ilgąjį šv. Velykų savaitgalį, bus vykdomos valstybinės ir vietinės reikšmės keliuose, policijos pareigūnai...

Bute Nicoje policija aptiko 40 avių

Tuščiame, kaip buvo manoma, socialinio būsto bute Pietų Prancūzijos Nicos mieste aptikta 40 avių. Gyvūnai buvo sugrūsti į 50 kvadratinių metrų ploto butą, išklotą šiaudais,...

7 dalykai, kuriuos reikia padaryti iki 30-mečio

Kiekvienas jubiliejus gyvenime žymi tam tikrą ribą. Galbūt paauglystėje galvojote, kad, būdami trisdešimties, su kuprine keliausite po pasaulį ar tapsite tūkstančius sekėjų turinčiu nuomonės formuotoju? Nieko baisaus, jeigu šių svajonių nepavyko įgyvendinti – sakoma,...

Burbulas sprogsta? Specialistė atskleidė, kaip atrodys influencerių rinkodara 2024 metais

Populiarumo viršūnėje jau daug metų karaliaujanti influencerių rinkodara žengia į naują etapą – panašu, kad ši komunikacijos forma išgyvena rimtų pokyčių laikotarpį. Tikėtina, kad būtent 2024-ieji bus tie metai, kai stipriai išryškės skirtumai tarp...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS