20 C
Klaipėda
2024 / 07 / 14

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien galite lengvai gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Kita vertus, nelabai racionaliai elgsitės su nuosavybe, pinigais, santaupomis. Derėtų pagalvoti apie tai, ką gausite arba prarasite, jei vilkinsite su ateities gerove susijusius sprendimus.

- Reklama -

JAUTIS. Gana emocionali diena. Nesistenkite įtikti tiems, kurie jūsų nė nepastebi. Galite rasti svarbesnių užsiėmimų. Gali kilti puikių idėjų, kaip pagerinti materialinę ir socialinę savo padėtį. Svarbu elgtis garbingai, nekenkti reputacijai. Galvokite, ką kalbate.


Vasario 15-oji: vardadieniai


 

DVYNIAI. Jeigu kažkas vyksta ne pagal jūsų planą, neskubėkite skaldyti iš degtuko vežimo. Gali būti, kad šiandien geriau seksis dirbti vienumoje, be skubos. Regis, intuicija šiandien jums bus puiki pagalbininkė.

VĖŽYS. Nenuobodi diena. Daug įvykių, bendravimo, o gal ir flirto. Įgysite didesnį aplinkinių pasitikėjimą, todėl galite gauti dosnų pasiūlymą. Su bendraminčiais galite rasti įdomių užsiėmimų. Tik nebūkite pernelyg patiklūs ir išlaidūs.

LIŪTAS. Regis, jūsų dalykinė iniciatyva ir patirtis bus įvertinta. Turėtų spręstis profesinės, bendradarbiavimo problemos, santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Galite prisitraukti pasekėjų, partnerių bei išsiaiškinti jums kenkiančius asmenis.

- Reklama -

MERGELĖ. Veikiausiai jums labai norėsis bent trumpam pakeisti aplinką arba pasiryžti rimtesniam pokyčiui. Verta pamąstyti apie tai, ar nereikėtų kelti kvalifikacijos, mokytis užsienio kalbų bei kitų reikalingų dalykų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite išradingi panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, detales. Regis, aktyviai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

SKORPIONAS. Šiandien galite patirti ypatingą įvykį ar suvokimą, susijusį su partneryste, konkurencija ar pan. Aplinkinių dėmesio jums nestigs, bet ne vien pozityvaus. Paisykite ne vien savo interesų.

ŠAULYS. Tai gali būti reikšminga diena, jeigu dalyvausite darbo interviu arba bus vertinami gydymosi, reabilitacijos rezultatai. Jeigu šiandien rinksitės naminį gyvūną, jis bus ypatingas.

OŽIARAGIS. Santykiuose su gerbėjais atsiras daugiau romantikos ir mažiau ramybės. Seksis kūrybinė veikla. Tikėtina, kad patirsite džiaugsmo iš meno, muzikos, o ypatingos prasmės – iš darbo ir bendravimo su vaikais.

VANDENIS. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų bei problemų rate. Neplanuota linkme gali pakrypti šeimos nario situacija arba aktualus nuosavybės klausimas. Regis, gausite lauktą atsakymą.

ŽUVYS. Ši diena bus permaininga, kaip ir naujienos, kurių išgirsite. Gali atsirasti priežasčių nerimauti dėl artimos aplinkos žmogaus. Kai ką išspręsti galbūt padės kaimynas arba giminaitis.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Rekordinis birželio mėnuo automobilių vairuotojams – nuostolių per vieną mėnesį tiek, kiek pernai jų buvo per visus metus

Pasibaigus pirmajam vasaros mėnesiui, ekspertai pastebi labai aiškią stichinių nelaimių tendenciją – rekordiškai, lyginant su ankstesniais metais, birželį per audras nukentėjo transporto priemonės. „Lietuvos...

Muzikos prekių e.parduotuvė nedeklaravo daugiau nei 300 tūkst. eurų pajamų

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad atlikus e.parduotuvės, kurioje prekiaujama vinilinėmis ir kompaktinėmis plokštelėmis, audio kasetėmis bei įvairia atributika, kontrolę, nustatyta daugiau nei 300...

ORAI: Šiandien žymesnių kritulių nenumatoma

Šiandien žymesnių kritulių nenumatoma. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, antroje dienos pusėje Vakarų Lietuvoje pereinantis į pietvakarių, pietų, 8–13 m/s. Aukščiausia temperatūra 2–7 laipsniai šilumos. Ketvirtadienio...

Ekspertai patarė pėstiesiems: kokių klaidų nedaryti, kai slidu?

Žiema dažnai tampa tikru iššūkiu ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems – sniegas, slidi kelio danga, ilgai besitęsiantis tamsus paros metas. Tiesa, vis dėlto...

Per parą Lietuvoje – 980 koronaviruso atvejų, mirčių nefiksuota

Antradienį koronaviruso infekcija patvirtinta 980 žmonių, iš jų 219 susirgo pakartotinai, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Pastarąją parą mirčių nuo koronaviruso išvengta. Nuo pandemijos pradžios bendras šalies mirčių skaičius nuo COVID-19 – 9762. Anot Valstybės duomenų agentūros,...

Antradienį ciklonas atneš daugiau debesų ir negausų lietų

Antradienį ciklonas atneš daugiau debesų ir negausų lietų. Šiandien nepastoviai debesuota. Daug kur trumpas, daugiausiai nedidelis lietus. Vėjas pietvakarių, vakarų, 8–13 m/s, pajūryje gūsiai 15–17 m/s. Aukščiausia temperatūra 10–15 laipsnių šilumos. Spalio 12-os naktį be žymesnio...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS