17 C
Klaipėda
2024 / 06 / 24

Astrologinė prognozė kitai savaitei, gruodžio 18–24 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžia palanki meno ir labdaros, socialiniams projektams. Pastarieji užsiėmimai gali atnešti naudos ir dvasinio pasitenkinimo. Gali būti, kad kils keistų sumanymų. Tačiau tai, kas atrodys labai patrauklu, gali pasirodyti gana nuostolinga. Galimi nelabai vykę prekių pasirinkimai, paklydusi siunta, neapmokėta paslauga ar kt. Saugokitės traumų, materialinės žalos. Savaitės pabaiga jau gali būti dosni tiesiogine ar perkeltine prasme. Regis, būsite kviečiami pasisvečiuoti pas gimines.

JAUTIS

Savaitės pradžia puiki, darbinga, palanki organizuoti susitikimus ar renginius. Regis, kolektyve pajusite geresnį mikroklimatą. Sėkmė turėtų lydėti ir mokslo fronte. Nuo trečiadienio jau būtų naudingiau patylėti ir užimti stebėtojo poziciją nei impulsyviai reaguoti, kelti ultimatumus. Stenkitės atskirti melą nuo tiesos. Saugokite sveikatą. Savaitės pabaigoje galite kažkuo sublizgėti. Tikėtinas šventiškas nusiteikimas, šiltas bendravimas. Problemų išvengsite, jeigu nesate įsivėlę į abejotiną meilės avantiūrą.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje turėsite daug darbo. Aktyviai bendrausite su senais ir naujais pažįstamais, kolegomis, bendraminčiais. Regis, pasijusite populiarūs, taip pat išsklaidysite kai kuriuos gandus apie save. Venkite svaigalų, saugokitės infekcijų, vagių. Mažiau išlaidaukite vienadieniams niekniekiams. Nekoks metas rizikingoms grožio procedūroms. Savaitgalį itin trokšite gėrio, dvasingumo. Seksis meninė ir labdaringa veikla. Mielai prisidėsite prie jaukios šventinės aplinkos kūrimo, šv. Kūčių stalo ruošimo.

- Reklama -

VĖŽYS

Šią savaitę turbūt pasijusite labiau vertinami draugų, partnerių. Regis, kalbos suksis apie mokslą, užsienį, keliones, renginių organizavimą ar kvietimą į juos. Galite tikėtis neįprasto nuotykio, pakvietimo į bendraminčių susibūrimą ar pasimatymą. Jeigu esate kelionėje, lengvai megsite pažintis. Visgi atsargiai vertinkite kai kurias siūlomas avantiūras. Per šv. Kūčias būsite nusiteikę filosofiškai, dvasingai, tačiau gali stigti energijos ir geros fizinės savijautos. Bus sunku ištverti šurmulį, ilgą vakarojimą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje bus nelengva suderinti darbo ir asmeninius reikalus. Dar sudėtingiau bus numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jeigu priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Veikiausiai kils poreikis pasiryžti permainai. Regis, sulauksite įtakingų asmenų ar užsieniečių dėmesio, pasveikinimų. Kiti arba jūs galite surengti pristatymą, renginį, pasakoti apie savo patirtis svetur. Savaitgalį norėsis daug aprėpti ir apglėbti. Regis, bursite aplink save svarbius jums žmones ir net šv. Kūčių vakarą bus šurmulinga.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje pajusite norą bendrauti su kitais, tarpininkauti bei dalintis tuo, ką turite, padėti. Galbūt net sugebėsite tuo sublizgėti, atsiskleisti. Tačiau kartu neramins finansinės aktualijos. Poreikių daug, o galimybės ribotos. Derėtų laiku mokėti mokesčius, įmokas. Venkite rizikingų avantiūrų. Turėtų sėkmingai klostytis studijų reikalai. Noriai ruošitės šventėms. Galbūt ta proga leisitės į kelionę. Savaitgalį nepavyks atsipalaiduoti. Teks daug nuveikti iki šv. Kūčių vakaro, o ir jo metu rūpintis daugybe dalykų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gali kilti ūpas atnaujinti asmeninį garderobą, pakeisti stilių. Lengva panirti į nerealius planus, išlaidavimą, numoti ranka į svarbias pareigas bei rizikas sveikatai. Pravartu atsižvelgti ne tik į savo finansinę situaciją. Atsargiau elkitės su ugnimi, elektra, šventine pirotechnika. Galbūt atgausite skolą, gausite premiją, susitarsite dėl investicijų, pelno. Savaitgalį turbūt stengsitės, kad šventės būtų įsimintinos. Džiaugsitės, jei išvykstate į kelionę. Visgi ir namie su atvykusiais svečiais būtų smagu.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje kils ūpas sportuoti, dalyvauti atrakcijose, realizuoti save per kūrybą. Domins šou renginiai, vaikų prieššventiniai pasirodymai. Kita vertus, emocijas audrins iš partnerių girdimi ultimatumai, neadekvatūs pareiškimai ar pan. Itin saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitės pabaigoje jums itin parūps bendrystės, partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų dovanokite malonių siurprizų. Susitarti įmanoma su bet kuo, tik svarbu skleisti širdies šilumą, supratingumą. Tuomet šv. Kūčių vakaras tikrai nenuvils.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje negailėsite laiko ir pinigų, kad atsirastų daugiau komforto ir šventiškos auros namuose. Energija ir puiki vaizduotė leis kūrybingai padirbėti. Turbūt neatsisakysite pramoginio renginio. Darbe sulauksite dėmesio iš kolegų. Tikėtina miela dovana, paskatinimas, įvertinimas. Regis, savaitgaliui prisiplanavote daug veiklų, tarsi turėtumėte ilgam visko pripirkti ir priruošti. Įvertinkite senyvų artimųjų pastangas prisidėti prie šventinių pasiruošimų. Raskite jiems vietos širdyje ir prie šv. Kūčių stalo.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums seksis vykdyti intelektinę, kūrybinę veiklą, imti ar teikti interviu, laikyti egzaminą, skaityti paskaitas, reklamuoti ir t. t. Tikėtina netolima kelionė. Visgi galimi ir keisti nesusipratimai. Moderni pirotechnika, rizikingi žaidimai gali pasirodyti itin nesaugūs jūsų vaikams. Savaitės pabaigoje būsite žaismingai, šventiškai nusiteikę. Regis, noriai prisigalvosite žaidimų, siurprizų, originalių patiekalų ir pan. Nepersistenkite, kad liktų energijos šv. Kūčių vakarui, į kurį gali atvykti svečių.

VANDENIS

Savaitės pradžioje jums labiausiai rūpės harmonija ir tvarka artimoje aplinkoje. Tikėtini reikalai, susiję su verslu, nuosavybe, pinigais, kreditais. Gali pavykti kaip tik dabar užbaigti labai svarbų reikalą, projektą. Saugokitės sukčių. Jei norite padėti kitiems, darykite tai ne aklai. Galite gauti intriguojamos informacijos arba užsisakytą siuntą, kuri kažkuo nuvils. Būkite itin atsargūs kelyje bei su elektra, ugnimi, fejerverkais. Šv. Kūčių vakaras žada malonią draugiją, burtus, atrakcijas. Galite atkurti ryšį su svarbiu žmogumi.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje sėkmingai taikysite naujoves. Jums padės intuicija ir žinios. Regis, nepraleisite progos užsidirbti pinigų. Kita vertus, jausitės primygtinai kurstomi aplinkos, reklamos daryti daug nereikalingų veiksmų, vaikytis pirkinių, akcijų ir pan. Savo nuomonę reikškite apdairiau, kad netektų gailėtis. Neskleiskite apkalbų ir sąmokslo teorijų. Savaitės pabaigoje galite gauti puikią žinią, pranešimą ar pasiūlymą. Šv. Kūčias geriausia švęsti namuose su artimiausiais žmonėmis. Negailėkite meilės ir šilto dėmesio.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė.
ELTA (ELTA)

TOP naujienos

Įdomioji metų statistika ir rečiausi vardai – gimė Perkūnija, Gūsis

Nors praėjusieji 2020-ieji ir įėjo į istoriją kaip pandeminiai, Vilnius pernai ir toliau augo – per 2020 metus sostinėje gyvenamą vietą deklaravo dar 10...

Bus sudaromi 2022 metų karo prievolininkų sąrašai

Sausio 5 d. Krašto apsaugos ministerijoje bus sudaromi 2022 metų karo prievolininkų (šauktinių) sąrašai, į kuriuos bus įtraukta apie 54 tūkst. 18–23 m. (įskaitytinai)...

Ar per 4 mėnesius įmanoma uždirbti visiems metams?

Klausimas, ar įmanoma per nepilną pusmetį uždirbti tiek, kad gyventumėte be rūpesčių visus metus, suglumintų ir suerzintų. Verslas vien dėl konkurencinės aplinkos taip veikti...

Pyragų diena pagal L. Rimgailę – 6 patarimai ir 3 netikėti tobulo pyrago receptai

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje jau tampa tradicija minėti Pyragų dieną, tačiau kasmet daugelis susiduria su ta pačia dilema – kokį naują receptą išbandyti? Juolab, kad...

ORAI: Šiandien pajūryje saulėta. Aukščiausia temperatūra 20-22 laipsniai šilumos

Šiandien Lietuvoje kai kur truputį palis. Aukščiausia temperatūra 21–26 laipsniai šilumos. Antradienį pietvakariniuose rajonuose vietomis numatomas trumpas, nedidelis lietus. Vėjas besikeičiančios krypties, 3–8 m/s. Temperatūra naktį 8–13, pajūryje 14–16 laipsnių šilumos, dieną šils iki 19–24...

Artimiausiomis dienomis į šalį plūstelės šiltesnio oro masė

Šiandien lietaus nenumatoma. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s. Temperatūra kils iki 25–30 laipsnių. Liepos 26-os dieną kai kur trumpas lietus, galima perkūnija. Vėjas pietryčių, naktį 3–8 m/s, dieną 6–11 m/s. Temperatūra naktį 15–20, dieną 26–31...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS