24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

Astrologinė prognozė sausio 21-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Šiandien gauta informacija, žinios, pokalbiai su kaimynais, artimaisiais gali pasitarnauti jūsų labui. Visgi susilaikykite nuo rizikingų išdaigų, kontroliuokite save. Galite patirti nuostolį, ką nors sugadinti.

- Reklama -

JAUTIS. Tai, ką dabar nuspręsite dėl savo materialinės, turtinės padėties, veikiausiai įgyvendinsite bet kokia kaina. Tinkama diena naršyti po darbo rinką.

DVYNIAI. Emocijos, nuotaikos ims viršų prieš blaivų protą, tačiau gali pažadinti giluminę išmintį, dvasingumo poreikį. Galbūt įsigysite trokštamą kelionę.

VĖŽYS. Pasijusite pervargę, pasiilgę ramybės, geros muzikos, intymumo. Pravartu pasirūpinti savimi, kūno ir sielos sveikata. Labiau klausykitės savo intuicijos, niekur neskubėkite.

Nuolat jaučiatės mieguisti? Štai, koks maistas padės prasiblaškyti (receptas)

LIŪTAS. Galimos įdomios pažintys, susitikimai su bendraminčiais. Tačiau ne viskas teiks pasitenkinimą. Įtampos gali kelti su materialine gerove, partnerystės santykiais susiję klausimai.

MERGELĖ. Galite rimtai susimąstyti apie ateities perspektyvas, keliones, studijų reikalus arba visos mintys suksis apie sveikatą. Regis, vyksite į renginį arba susitiksite su draugais.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Ši diena kels ūpą išsiveržti iš rutinos. Visgi tai neatneš norimo atsipalaidavimo. Regis, nerimausite dėl atestacijos ar permainos darbe, mokslo rezultatų ar kt. Atsargiau su nepažįstamais veikėjais. Saugokite vaikus.

SKORPIONAS. Regis, ūgtels apetitas turtui, pinigams, materialinei gerovei. Arba tiesiog su tam tikru pavydu domėsitės kitų asmenų praturtėjimais, pasiekimais, finansinėmis galimybėmis.

ŠAULYS. Šiandien galite sužinoti, ką iš tikrųjų apie jus galvoja kiti žmonės. Geriau būtų išvengti susipriešinimo ir tą informaciją priimti kaip pamoką, akių atvėrimą. Ieškokite to, kas jungia, o ne skiria.

OŽIARAGIS. Priklausomai nuo savo finansinių galimybių, turbūt planuosite įvaizdžio keitimą, grožio ir sveikatinimosi procedūras arba net naminio gyvūno įsigijimą.

VANDENIS. Ši diena žada romantišką ir kūrybinį polėkį. Svarbiausia tikėti, kad patys esate savo laimės kalviai. Darysite stiprią įtaką vaikams. Geros mintys ryškiau apšvies kelią, o gal net jį parodys, jeigu pasiklydote migloje.

ŽUVYS. Palikite ramybėje praeitį ir galvokite apie tas viltis, kurias galite realizuoti. Nekaltinkite aplinkinių, kad jie labiausiai rūpinasi savimi – tai yra normalu. Verčiau patys pagalvokite apie tuos, kuriems iš tikrųjų nesiseka ir tikrai reikia pagalbos bei užuojautos.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

ORAI: Šiandien bus debesuota su nedideliais pragiedruliais

Šiandien bus debesuota su nedideliais pragiedruliais. Daug kur protarpiais krituliai, vyraus šlapdriba, sniegas. Kai kur plikledis. Vėjas pietvakarių, vakarų, pereinantis į šiaurės vakarų, šiaurės,...

Horoskopai liepos 28 dienai

AVINASĮvykiai klostysis kur kas lėčiau nei jums norėtųsi. Pasistenkite savo nekantrumą paversti kokios nors pozityvesnės energijos rūšimi. Meiliais žodžiais pasieksite kur kas daugiau, nei...

Horoskopai vasario 22 dienai

AVINASNebūkite toks susirūpinęs. Visur spėsite laiku, nors kol kas tai atrodo mažai tikėtina. Jūsų intuicija pasufleruos jums, kuriems reikalams teikti pirmenybę. Tiesa, suderinti veiksmus...

Už permokėtą elektrą lėšos rajono gyventojams bus grąžintos greičiau

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), atsižvelgdama į viešosios konsultacijos su rinkos dalyviais metu išsakytas pastabas, patvirtino AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) 157,7 mln. Eur...

Ryčiau Lietuvos slenkantis ciklonas lems žvarbius orus

Šiandien kai kur truputį pasnigs. Daug kur pustys. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 7–12 m/s, rytiniuose rajonuose kai kur iki 14 m/s. Aukščiausia temperatūra 8–13, pajūryje 5–7 laipsniai šalčio. Sapnų reikšmės Vasario 13 d. kai kur nedidelis...

Kodėl jauni žmonės studijoms renkasi užsienio universitetus

Nors Lietuvos vyriausybės strateginės analizės centro (Strata) atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad 2028 m. sveikatos specialistų poreikis Lietuvoje bus 3,4 tūkst. specialistų didesnis nei 2018 m. dirbusių sveikatos specialistų skaičius, gydytojų rezidentų finansavimas valstybės...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS