24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

Astrologinė prognozė kitai savaitei, sausio 15–21 dienoms

Ar jau skaitėte?

AVINAS

- Reklama -

Savaitės pradžioje galite turėti svarbių reikalų su ligoninėmis, meno, labdaros ar socialinėmis institucijomis. Pasisaugokite traumų ir sukčių. Nebūkite pernelyg kritiški tiems, kurie nespėja koja kojon su jumis. Savaitės viduryje tam tikri įvykiai gali paveikti jūsų darbo ar verslo eigą bei rezultatus. Gali būti, kad teks aktyviau tvarkyti turtinius, finansinius reikalus, gilintis į skaičius, dokumentus. Savaitgalio susitikimai gali būti ypatingi. Gali užsimegzti daug lemiantys ilgalaikiai ryšiai.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jums norėsis atsipalaiduoti, mėgautis maloniu bendravimu. Galite sulaukti ne tik subtilių draugiškų patarimų, bet ir kritikos dėl požiūrio į globalius dalykus ar pan. Gali išryškėti tai, kas tvyrojo abejonių rūke. Nuo savaitės vidurio jūsų balsas bus labiau girdimas ir jo bus paisoma. Regis, nuveiksite daugiau, nei tikėjotės. Galite atsidurti dėmesio centre. Saugokitės elektros iškrovos, avarijų. Savaitgalį gana aiškiai suvoksite, kaip vertinamas jūsų indėlis, autoritetas.

DVYNIAI

Savaitės pradžia palanki visuomeninei, organizacinei, socialinei, meninei veiklai. Galite avansu gauti atlygį arba patys mokėti už dar neatliktą paslaugą. Galbūt jums primins negrąžintą skolą, neatliktus atsiskaitymus. Nuo ketvirtadienio seksis užsiimti slapta ar tiriamąja veikla. Pasižymėsite įžvalgumu. Galbūt stengsitės suvokti, kokią kryptį turite pasirinkti, ką pertvarkyti savo gyvenime bei santykiuose. Savaitės pabaigoje kilusios idėjos ir ateities planai gali pakeisti jūsų gyvenimą.

- Reklama -

VĖŽYS

Savaitės pradžioje gali atsirasti proga pademonstruoti išskirtines savybes ar kompetencijas. Būsite nusiteikę filosofuoti, aiškintis priežastis ir pasekmes. Kita vertus, dantį gali griežti konkurentai, o konfliktus provokuoti oponentai. Nuo ketvirtadienio padaugės palaikymo. Pasijusite turintys stiprių bendraminčių. Nuobodžiauti neteks ne tik dėl suaktyvėjusio bendravimo, bet ir dėl naujos veiklos ar hobio. Savaitgalį intuityviai jausite, kokių pokyčių jums reikia. Pasąmonė diktuos transformacijos planą.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje bus sudėtinga numatyti, kaip klostysis finansinė situacija, jei priimsite vienokį ar kitokį sprendimą. Naudokitės įgyta patirtimi ir pasitelkite įžvalgą. Mintys suksis apie studijas, keliones, toli esančius pažįstamus, tarptautinius renginius ir globalines aktualijas. Galite dalyvauti turiningame renginyje. Jeigu galvojate apie reformas darbe, pareigų keitimą, į(si)darbinimo galimybę, tai šioje srityje įvyks postūmis. Savaitgalį gali užsimegzti labai reikšmingas ryšys, ilgalaikė partnerystė.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje labai priklausysite nuo aplinkinių geros valios. Jeigu jaučiatės teisūs, stenkitės rasti palaikymą. Gali būti tikrinama jūsų finansinė situacija, jei norite gauti kreditą, paskolą. Flirtas socialiniuose tinkluose gali sukelti romantiškų vilčių. Pasisaugokite seksualinės prievartos, sportinių traumų. Labiau prižiūrėkite vaikus. Nuo savaitės vidurio mintys suksis apie keliones, studijas, kvalifikaciją. Palanku įsidarbinti ar kurti verslą. Savaitgalį gautas pasiūlymas gali būti vertas dėmesio.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pravartu ieškoti galimybės įsidarbinti ar pakeisti darbą, gydytis ar lankyti ligonius, rūpintis įvaizdžiu, higiena, grožiu. Galite padaryti įspūdį potencialiam darbdaviui. Nebijokite konkurencijos ir pokyčių. Nedelskite, jei svarbu išsiaiškinti kai kuriuos teisinius, finansinius klausimus. Stenkitės, kad kiti jūsų nepergudrautų. Savaitės pabaigoje nerimo gali sukelti jums svarbaus asmens situacija ar kt. Jūs tarsi jausite ore tvyrant grėsmę ar neplanuotą pokytį. Tam tikri įvykiai gali pakeisti jūsų ateitį.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite susipažinti su neįprastais žmonėmis. Galite apsispręsti dėl naujos profesinės atsakomybės, medicininių ar grožio procedūrų. Atkreipkite dėmesį ir į vaikų interesus bei pomėgius, tarp kurių gali būti jums nežinomų, slepiamų. Tam tikri įvykiai jus skatins pasitempti, rizikuoti, optimistiškiau vertinti savo bei partnerių galimybes. Savaitės pabaigoje svarbūs taps skolų, mokesčių klausimai. Galima reikšminga investicija į nekilnojamąjį turtą, akcijas, arba tai kruopščiai planuosite.

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus žymiai ramesnė, jei galėsite likti namuose ir daug dėmesio skirti artimiesiems. Prioritetu gali tapti vaikų poreikiai, talentai, temos apie augančią kartą, ugdymą, sportą. Savaitės viduryje gali kilti noras užsiimti visuomeniniais ir kūrybos reikalais, pradėti naujus projektus, kurti verslą, susirasti naują darbą ar pan. Jeigu nepristigs laiko, tai kažkur eisite ir aktyviai dalyvausite, diskutuosite. Galite gauti gerą darbo pasiūlymą, bet darbintis ar pasirinkti vieną iš kelių variantų tektų itin skubiai.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galimi susitikimai, kurių metu nuskambės neblogų idėjų, o gal ir pažadų. Netikėtai galite gauti atsakymų į painius klausimus. Galite imti ar teikti interviu. Galbūt pajusite būtinybę surengti šeimos pasitarimą gyvenimo sąlygų, pareigų ir teisių klausimais. Savaitės viduryje gali nudžiuginti šaunus renginys, pavykęs egzaminas ar pasirodymas, vaikų pasiekimai, išgirsti komplimentai ar kt. Savaitgalį galite susidomėti preke ar paslauga, kuri lems tam tikrus jūsų kūno, išvaizdos ar aplinkos pokyčius.

VANDENIS

Savaitės pradžioje norėsis lengvo pasipelnymo. Per nedeklaruojamą veiklą galimas šioks toks uždarbis. Visgi bus lengva įsivelti į suktybes ar tapti sukčių taikiniu. Nerimo gali sukelti studijų atsiskaitymai, perskaitytas straipsnis ar gautas pranešimas. Nenuleiskite rankų, jei kažkas pakryps ne taip, kaip tikėjotės. Nuo ketvirtadienio noriai griebsitės buitinių darbų ir daug reikalausite iš savęs bei aplinkinių. Venkite abejotinų nuotykių ir labiau saugokite vaikus. Savaitgalį galimi ypatingi potyriai bei startai.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nesunkiai rasite atsakymus į keblius klausimus. Gali pasitvirtinti kai kurie mistiniai dalykai, prietarai. Galbūt patirsite meninį įkvėpimą. Visgi netrukus nuo dvasinių dalykų pereisite prie praktinių darbų ir kalbų apie kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimą, nuomą. Regis, gausite svarbios informacijos, susitarsite dėl sutarties ar susitikimo. Galite nemažai nuveikti, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, ryšiais, žiniasklaida, transportu, komercija. Savaitgalį itin saugokite sveikatą.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

TOP naujienos

Sukčiai iš klaipėdiškės išviliojo 9,3 tūkst. eurų

Iš uostamiesčio gyventojos sukčiai apgaule pasisavino 9,3 tūkst. eurus. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, antradienį į policijos pareigūnas kreipėsi 1984 m. gimusi moteris, kuri nurodė,...

Astrologinė prognozė birželio 24-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tinkamas metas užsiimti tuo, ką labiausiai mėgstate ir galite sau leisti. Neatsisakykite susitikti su draugais, bendraminčiais ir kartu praleisti laisvalaikį. JAUTIS. Nuo pat ryto...

Degant kaminui temperatūra gali pakilti net iki 1200 laipsnių

Nors Lietuvoje kaminkrėčiai nėra ruošiami, kasmet ši profesija tampa vis populiaresnė, o šio darbo amato ir subtilybių išmokstama iš kitų kaminkrėčių, kurie noriai dalinasi...

„Rimi“ žvalgykitės šių nuolaidų: suruošite sveikatai palankią šeimos iškylą gamtoje

Įsibėgėjus vaikų atostogų sezonui, neretai mažieji labiau įninka į ekranus, tad nukenčia laikas, kurį prieš tai buvo įprasta skirti fizinei veiklai. Gydytoja dietologė dr....

Šį mėnesį šalyje vykdomos prevencinės priemonės

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja, kad rugpjūčio mėnesį šalies keliuose policijos pareigūnai rengia tokias respublikines prevencines eismo dalyvių kontrolės priemones: Rugpjūčio 2–5 d.: 20 metų, keturios kartos – po kasdiene „Audi RS 6“ išvaizda slypi įspūdinga...

Artėjantis pavasaris keičia ir maisto racioną: daugiau daržovių ir jų įvairovės paieška

Nors už lango akis dar džiugina žiemiški vaizdai – prasidėjęs paskutinis žiemos mėnuo sufleruoja, kad netrukus sulauksime pavasario, o jam artėjant po truputį pradedame rūpintis ir išvaizda, ir sveikata: imame atidžiau stebėti savo maisto...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS