17 C
Klaipėda
2024 / 07 / 14

Astrologinė prognozė gruodžio 31-ajai, sekmadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Nuo ryto būsite žvaliai nusiteikę, galvosite apie vakaro pramogas, suplanuotas sau ar vaikams. Deja, vakare jūsų savijauta gali pasikeisti ne į gera. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, neįprastu maistu, vaistais.

- Reklama -

JAUTIS. Nuo pat ryto noriai sukinėsitės virtuvėje apie puodus, rūpinsitės buitimi. Vakaras turbūt bus nebus toks smagus dėl kitų žmonių reiškiamo nepasitenkinimo arba jų negebėjimo pasidžiaugti tuo, kas džiugina jus.

DVYNIAI. Šiandien aktyvumą demonstruosite pirmoje dienos pusėje, o vakarop aptingsite ir nesinorės niekur eiti iš namų. Švęsti namuose šįkart būtų tinkamiausias pasirinkimas.

VĖŽYS. Smaguriauti jums šiandien norėsis nuo pat ryto. Regis, popiet daug bendrausite, o gal ir taurelę kilnosite tai su vienu, tai su kitu pašnekovu. Jei vakare atsidursite tarp nepažįstamų žmonių, Naujuosius su jais sutikti bus įdomu, bet nelabai jauku.

LIŪTAS. Būsite nusiteikę mėgautis žemiškais, gurmaniškais malonumais. Mielai triūsite virtuvėje arba džiaugsitės, kad tuo užsiima kiti, o jums belieka ramiai švęsti. Noriai dovanosite dovanas ir vaišinsite.

MERGELĖ. Regis, jūsų organizmas reikalaus poilsio, ramybės. Pagalvokite, ar nederėtų atsisakyti kai kurių planų. Nei dieną, nei vakare jums nereikės viešo dėmesio, triukšmingos draugijos. Jei nekaip jaučiatės, subtiliai atsisakykite netinkamų pasiūlymų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Regis, nuo pat ryto sulauksite žinučių iš draugų, pažįstamų. Regis, pilsis pasiūlymai šiam vakarui. Deja, vakare nebesinorės jokios draugijos. Galbūt nekaip pasijusite.

SKORPIONAS. Iš ryto turėsite įvairių pareigų ir skubėsite jas atlikti, nes popietę ir vakarą ketinate skirti draugams, suplanuotiems renginiams ar pan. Naujųjų sutikimu džiaugsitės, jei su jumis kartu bus gerų bičiulių kompanija.

ŠAULYS. Viskas klostysis neblogai ir nuotaika nesuges, jeigu galėsite pasirinkti, kur sutikti Naujuosius metus. Veikiausiai ketinate juos sutikti ne namuose, o su kelionės ar viešo renginio dalyviais.

OŽIARAGIS. Tikriausiai vyksite į svečius pas žmones, su kuriais susitinkate gana retai. Arba tiesiog leisitės į kelionę ir sutiksite Naujuosius toli nuo namų bei artimųjų. Tai gali būti tolimas kelias. Ne viskas džiugins, kažko ilgėsitės.

VANDENIS. Nuo pat ryto daug bendrausite ir atrodys, kad paisote antrosios pusės pasiūlymų. Vakare staiga pakeisite planus. Galbūt nesinorės papildomų išlaidų, o gal kaip tik atvirkščiai – nuspręsite netaupyti ir pasirinksite aktyvų vakarą.

ŽUVYS. Jeigu iš ryto nekaip jausitės, tai pradėsite nerimauti dėl išankstinio plano, susitarimo su kitais žmonėmis dėl Naujųjų sutikimo. Išties bus nelengva ir jo atsisakyti, ir neatsisakius šį vakarą priimti kitų draugiją bei neparodyti neigiamų emocijų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Horoskopas sausio 7 dienai

AVINASŠalia jūsų vyksta kažkas sudėtingo ir svarbaus, ko tikriausiai iki galo nesuprantate. Jei pasiduosite emocijoms, ir taip jau neaiški padėtis susipainios dar labiau. Vakarop...

Po šiltų žiemų – iššūkiai dėl vandens išteklių

Viena tokia šilta žiema kaip šiųmetė – be šalčio, sniego, be upes, ežerus sukaustančio ledo ir įprastų pavasarinių potvynių – lemiamos įtakos Lietuvos vandens...

Šiandien aukščiausia temperatūra sieks 21–26 laipsnius

Artimiausiomis dienomis į šalį sugrįš šiltesni orai, lietaus tikimybė mažės. Šiandien vietomis, didesnė tikimybė rytinėje šalies pusėje, trumpai palis. Aukščiausia temperatūra sieks 21–26 laipsnius. Liepos 20...

Dėl šios poros pamesite galvą: burokėliai ir šokoladas padės iškepti ypač drėgną pyragą

Atvėsę orai džiugina ne visus, bet jie – juk puikus pretekstas dažniau kepti namus skaniausiais aromatais pripildančius pyragus. Prekybos tinklo „Iki“ konditeris Thierry Lauvray...

Trys ketvirtadaliai šeimų – Šeimos kortelės naudotojai

Jau trejus metus gausios ar negalią turinčius vaikus auginančios šeimos Lietuvoje gali pasinaudoti Šeimos kortelės teikiamomis nuolaidomis ir naudomis. Teisę į Šeimos kortelę šiuo metu turi daugiau kaip 41 tūkst. šeimų, kortele naudojasi daugiau...

ORAI: Šiandien nelis, temperatūra 12–17 laipsnių šilumos

Šiandien Lietuvoje nelis. Aukščiausia temperatūra 12–17 laipsnių šilumos. Antradienį lietaus nenumatoma. Temperatūra naktį 1–6 laipsniai šilumos, ore vietomis, dirvos paviršiuje daug kur šalnos 0–5 laipsniai šalčio, dieną 13–18 laipsnių šilumos. Trečiadienį be lietaus. Temperatūra naktį 2–7...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS