24 C
Klaipėda
2024 / 07 / 22

Astrologinė prognozė gruodžio 28-ajai, ketvirtadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Kelyje ir šiandien nesaugu, o įprastoje aplinkoje – gana miela. Labiau tiktų dirbti namuose nei kur nors skubėti, lėkti. Jei neleisite sau tinginiauti, gali pavykti susidoroti su nemažu kiekiu buitinių pareigų.

- Reklama -

JAUTIS. Pasitikėjimo jausmą didins geranoriški artimos aplinkos žmonės, partneriai. Deja, galite būti kurstomi padaryti nevykusius finansinius sprendimus. Verčiau neskubėkite.

DVYNIAI. Ši diena bus produktyvi. Darbas, investicijos teiks naudos. Deja, neramins konkurentų elgesys, slapta jų rezgamos pinklės, skleidžiamos apkalbos. Apsišarvuokite vidine ramybe, kad niekas jūsų neišvestų iš pusiausvyros.

VĖŽYS. Su adekvačiais, geranoriškais žmonėmis šiandien puikiai rasite bendrą kalbą, tad galite nemažai nuveikti. Kita vertus, darbe ar tolimame kelyje pasitaikys nemalonių, keistų incidentų.

LIŪTAS. Susirūpinimo, nerimo gali kelti vaikai ar augintiniai. Artimi žmonės, kolegos bus linkę jums padėti, jei tik neturi slaptų nuoskaudų dėl neišpildymo prašymo, atstumtos meilės ar kt.

MERGELĖ. Artimo žmogaus poreikiai gali stipriai ūgtelėti dėl kažkokios nesėkmės, traumos ar kt. Veikiausiai kuo tik galės, jums padės giminaitis, neabejingas asmuo, vaikai.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali papilnėti jūsų piniginė arba mėgstamų daiktų spinta, nes galbūt įsigysite trokštamą daiktą. Deja, pavojai tykos kelyje. Jeigu ne jūsų, tai artimo žmogaus, kolegos ar augintinio sveikata gali sušlubuoti.

SKORPIONAS. Šiandieną turėtumėte puikiai jaustis ir būdami toli nuo namų, ir užsiimdami įprasta veikla. Malonius jausmus žadins meilė, simpatija. Tačiau nuostolingų eibių gali prikrėsti vaikai.

ŠAULYS. Jeigu šiandien privalote rimtai dirbti, bus nelengva. Regis, jus daug kas blaškys, trukdys subjektyvūs nusistatymai ar kitos kliūtys. Tramdykite savo vidinius demonus. Įžūlumu, netaktu nieko gero nepasieksite. Laikykitės įstatymų.

OŽIARAGIS. Šią dieną itin didelė vertybė jums atrodys draugystė, solidarumas, ypač jei jums tenka nuolat gyventi ir dirbti konkurencinėje aplinkoje. Atsargiai kelyje. Nebūkite išsiblaškę, nes tai gali daug kainuoti.

VANDENIS. Uoliai darbuokitės nuo pat ryto, jeigu susiplanavote konkrečias veiklas. Nelaukite, kol kas nors jums padės ar įvertins pastangas, nes to galite ir nesulaukti. Patys save pagirkite ir judėkite pirmyn.

ŽUVYS. Šiandien būsite nusiteikę džiaugtis ramybe ir malonumais. Galite tikėtis intriguojamų pasiūlymų. Skirkite daug dėmesio vaikams. Atsargiai elkitės su ugnimi, aštriais daiktais, pirotechnika, nes lengva susižeisti. Venkite svaigalų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Iš pažeidimo vietos pabėgę asmenys vis tiek sulaukia atsakomybės

2020-ųjų pradžia Panevėžio gyvosios gamtos apsaugos inspektoriams buvo įtempta – pareigūnai surengė daugiau nei 60 reidų ir nustatė tris dešimtis pažeidimų. O pažeidėjai už...

Horoskopai rugsėjo 2 dienai

AVINASDiena ganėtinai padrika ir chaotiška. Blaškysitės tarp jus erzinančių kompromisų ir aplinkiniams nepriimtino užsispyrimo. Beje, iš principo visi siekia to paties, tik mato skirtingus...

Prekybininkų patarimai: saugiam apsipirkimui svarbu ir laikas

Po pavasario praleisto karantine daugybė žmonių džiaugėsi, kad situacija švelnėja ir pandemija pamažu traukiasi iš šalies. Visgi, pastaruoju metu stebimi augantys sergančiųjų COVID-19 skaičiai,...

ORAI: Dieną daug kur numatomi trumpi krituliai (šlapdriba, sniegas)

Penktadienio naktį protarpiais krituliai (lietus, šlapdriba), vietomis smarkūs. Kai kur plikledis. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 9–14 m/s, daug kur gūsiai 15–20 m/s, pajūryje 22–27...

Kažin, ar gali būti pigiau: iš lęšių, ryžių ir svogūnų pasigaminsite skoniu nustebinsiantį patiekalą

Lėkštei šilto, kvapnaus ir skoniu pavergiančio maisto daug nereikia – gali pakakti vos kelių pigių produktų. Juk svarbiausia, ką su jais sukursite. Ir čia naujų vėjų į kasdienį meniu gali įnešti fenomenalus patiekalas –...

Nutrauktas vilkų medžioklės sezonas

Aplinkos ministerija informuoja, kad 2020-2021 m. vilkų medžiojimo sezonas baigėsi, nes sumedžiotas visas nustatytas jų limitas – 175 vilkai. Geras SUDOKU, čempionatas čia » Atsižvelgdamas į medžiotojų pateiktus duomenis apie šiuo laikotarpiu sumedžiotus vilkus, aplinkos ministras...

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS