17 C
Klaipėda
2024 / 07 / 14

Astrologinė prognozė gruodžio 27-ajai, trečiadieniui

Ar jau skaitėte?

AVINAS. Vis dar labai nesaugios kelionės, ypač tolimos. Įprastoje aplinkoje bus žymiai ramiau, jeigu tik kas nors iš artimųjų nėra išvykęs ir atsidūręs į keblią situaciją.

- Reklama -

JAUTIS. Šiandien neišsisuksite nuo aplinkinių dėmesio. Turėsite progą sublizgėti. Visgi galite neišvengti išbandymų pinigais, nauda. Saugokite savo reputaciją ir gerovę. Artimo žmogaus patirtas nuostolis gali psichologiškai nekaip paveikti ir jus.

DVYNIAI. Šiandien neaiškumų gali kilti reikaluose, susijusiuose su materialinėmis vertybėmis, santaupomis, pinigais. Kažkas gali kėsintis į jūsų nuosavybę ar sveikatą. Saugokitės agresijos, traumų ir galimos žalos.

VĖŽYS. Šiandien pasižymėsite ypatingu emociniu jautrumu. Lengviau kibs infekcijos, tykos traumos. Dirbti nelabai seksis, ypač logistikos srityje ar susijusioje su technika, gamyba. Saugokitės gamybinių traumų, ūmių uždegimų.

LIŪTAS. Regis, esate prisiplanavę darbų, tačiau tikėtini nesusipratimai, trikdžiai. Galbūt sunegaluos artimas žmogus. Itin saugokite vaikus nuo įvairių rizikų, galimų traumų.

MERGELĖ. Nors stengsitės būti dvasingi, išmintingi ir draugiški, aplink jus veikiausiai bus žmonių, kurie nepaiso sveiko proto, yra neatsakingi arba kupini agresijos. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo jų.

- Reklama -

SVARSTYKLĖS. Diena bus nerami. Kibsite į darbus, tačiau rezultatai nebūtinai džiugins. Jeigu teiksite interviu, galvokite, ką kalbate. Keistų interpretacijų vis tiek neišvengsite, bet šiek tiek apsisaugosite.

SKORPIONAS. Kelionėje arba iš jos grįžtant galite kažką pamesti. Arba paaiškės, kad išleidote daugiau pinigų, nei planavote išleisti. O galbūt tiesiog neįtiksite kažkam savo dovana ir tai bus nemalonu.

ŠAULYS. Geri darbai bus įvertinti su kaupu, tačiau už blogus poelgius teks atsakyti jums patiems arba už jus jūsų artimiesiems, kolegoms. Saugokite save ir kitus nuo streso, traumų, infekcijų.

OŽIARAGIS. Šiandieną meilė jums teiks sparnus, tačiau nekaip veiks menkiausia kritika, nesusipratimai, nerimo jausmas, giminaičių bėdos ar pan. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Nestokosite idėjų ir kūrybinio įkvėpimo. Noriai imsitės darbų. Regis, kiti to neįvertins. Turbūt susidursite su aplinkinių atsainumu, aplaidumu. Bus nelengva grąžinti nekokybišką prekę ar gauti kokybišką paslaugą.

ŽUVYS. Regis, jums norėsis pramogų, lengvo pasipelnymo. Pasidavę avantiūristiškiems kurstymams, kartu su draugais galite pakliūti į bėdą. Saugokitės apsinuodijimo, traumų.

Geros dienos!
Karolina Konopackienė (ELTA)

TOP naujienos

Kelininkai pradėjo slidumą mažinančių medžiagų barstymą

Į Lietuvą atkeliavus pirmiesiems šalčiams bei sniegui, kelininkai pradėjo slidumą mažinančių medžiagų barstymą. 21 tūkstantį kilometrų valstybinės reikšmės kelių prižiūrinti AB „Kelių priežiūra“ praneša,...

Žiemos pramoga – mėsos kepimas ant griliaus: technologas išskyrė svarbiausias taisykles

Tamsiomis žiemos dienomis pasiilgstame saulės ir smagių išvykų su bičiuliais gamtoje. Nors lauke dar nosį žnaibo šaltukas, taip pat galime mėgautis ant žarijų kepamos...

Naujoji savaitė prasidės lietingais orais

Naujoji savaitė prasidės lietingais orais. Šiandien Lietuvoje nepastoviai debesuota. Daug kur palis, kai kur smarkiai. Vietomis perkūnija. Vėjas besikeičiančios krypties, 5–10 m/s, per perkūniją gūsiai...

Vaikas mėgsta piešti? „Iki“ siūlo 3 idėjas užsiėmimams namuose – nieko nekainuos, o vaikams įspūdžių bus begalė

Mokyklose vis daugiau dėmesio skiriama moksleivių kūrybinio mąstymo skatinimui. Šiemet ši tendencija atsispindi ir moksleivių tėvų pirkinių sąrašuose, pastebi Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“...

Pyragas be miltų – misija įmanoma: išsikepkite sveikatai palankesnį daugelio dievinamą braunį

Jei po pietų užsimanote ko nors saldaus, nebūtina traukti iš spintelių miltų ir cukraus – patikėkite, gardų pyragą išsikepsite ir be jų, be to, nesigraušite, kad gerokai viršijote paros kalorijų normą. Tokiam brauniui sunaudosite...

Artimiausiomis dienomis ciklonai lems niūrius ir drėgnus orus

Artimiausiomis dienomis ciklonai lems niūrius ir drėgnus orus. Šiandien daug kur protarpiais palis, vyraus nedidelis lietus. Aukščiausia temperatūra 2–6 laipsniai šilumos. Sausio 5-os naktį daug kur lietus, vietomis pereinantis į šlapdribą, dieną daugelyje rajonų nedideli krituliai....

PORTALO SKAITOMIAUSI

JUMS PARINKTOS NAUJIENOS